Intézményünk  felvételt hirdet zoopedagógus, programszervező munkakör betöltésére.

Pályázatok a zoogyor@zoogyor.com e-mail címre küldhetők január 31-ig.

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség ( pedagógia, természettudomány)
  • Megbízható nyelvismeret (angol, vagy német nyelv - szóban és írásban)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható számítógépes ismeretek (MS Office haladó szintű használata)
  • Tapasztalat gyermekprogramok és egyéb rendezvények szervezésében.
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség

Fő feladatok:

  • állatkert pedagógiai, kulturális és ismeretterjesztő programjainak szervezése, lebonyolítása
  • állatkerti napközis tábor szervezése, lebonyolítása
  • csoportvezetés, kihelyezett tanórák szervezése
  • kapcsolattartás és együttműködés oktatási- és kulturális intézményekkel
  • kapcsolattartás helyi és országos médiumokkal, interjúk, újságcikkek
  • állatkert saját honlapjának folyamatos szerkesztése, frissítése
  • természetvédelmi és ismeretterjesztő programokban, kampányokban való együttműködés
  • állatkerten belüli információs táblarendszer készítése, folyamatos frissítése
  • főiskolai, egyetemi hallgatók szakmai gyakorlatának vezetése, segítségnyújtás a diplomamunka elkészítéséhez

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Nagy múltú, stabil hátterű intézmény
  • Sokszínű munkakörnyezet
  • Szakmai kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör
  • Egyéb juttatások (cafetéria rendszer)